שרון שאתי על הזדמנויות השקעה אטרקטיביות

שווקי העולם מספקים הזדמנויות השקעה אטרקטיביות בתחומים רבים, החל בסוגי סחורות וכלה במכשירים פיננסיים מורכבים בבורסות שונות. בתווך נמצא נושא השקעות נדלן בחו"ל: ברור לכולנו כי ברגע זה ממש נרכשת קרקע במחיר מציאה היכן שהוא, ייתכן שבצפת ויתכן שבמונטריאול. מה ההבדל ביניהן? שרון שאתי, יזם ויועץ נדל"ן מסביר

אם ברור לנו שיש עסקאות טובות של נדלן בכל מקום, הרי שאנו מתעניינים בנושא השקעות נדלן בחו"ל, ולצורך כך עלינו להיעזר בגורמים שונים (אלא אם אנחנו עולים על כמה טיסות סביב העולם לסבב פגישות עם אנשי מקצוע מקומיים, בתנאי שאנו מכירים כאלה) . מומחי חברת הנדלן הוותיקה של שרון שאתי, ישמחו לסייע לכם בבירור האופציות השונות העומדות בפניכם.

השקעות נדלן בחו"ל, כפי שטוען היזם שרון שאתי, הן נושא חם לא בגלל שאותו מקום (רחב מאוד…) הקרוי "חו"ל" השתנה, אלא כי כך אנו יכולים למקסם את ההזדמנויות שלנו למצוא רכישות אטרקטיביות ואפיקי השקעה סולידיים יחסית עם תשואה מעניינת ואופציות עתידיות למכירה או מעבר… שתי האופציות מעניינות רבים, ונושא השקעות נדלן בחו"ל מגלם את הטווח כולו. שרון שאתי יזם נדלן בחו"ל

השקעות נדלן במדינות זרות אינן יכולות לבוא לעולם סתם כך, בקריאת עיתון אמריקאי (או בניסיון למצוא עיתון תאילנדי או רומני). כמו כל השקעה בנדלן נדרשת התמחות יתירה ומערכת חוזית עם גורמים מקומיים שעומדים במבחן הזמן והניסיון ומאפשרים ללקוח הישראלי ליהנות מכך. זהו בדיוק השירות שמציעים שרון שאתי ויוסי טוביהו.

מספר חברות ישראליות כמו החברה של שאתי מתמחות בנושא והן וותיקות ומנוסות מספיק על מנת להציע פרויקטים מרתקים ואטרקטיביים התפורים לפי מידותיו ורצונו של כל לוח, סביב הגלובוס כולו. אם אתם מעוניינים ומהרהרים בנושא, מומלץ לכם להיפגש עם אנשי המקצוע שיפרשו בפניכם את המידע הרבה קיים ויאירו לעינכם אפיק השקעה מרתק זה שמביא עימו מידת מה של ניחוח חו"ל – מה שפעם היה נחלתם של מיליונרים בלבד הנו כיום נושא נגיש לכל מי שמעוניין להשקיע באופן סולידי – אבל לא סולידי מת כמו פק"מ.