כל הפיצ'רים הטובים של הסלולרי שלכם במכשיר אחד – LG G6

הטלפון החכם הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מאיתנו ואולי לא כולם יאהבו את ההקבלה אבל כמו שלא נסתדר ללא היד או הרגל שלנו כך יהיה לנו קשה לשרוד ללא הטלפון הנייד שמספק לנו המון אפליקציות והרבה יישומיים שהופכים את חיינו להרבה יותר קלים. השוק הסלולארי רווי בטלפונים חכמים שמתיימרים להיות הטובים ביותר בעולם אבל בזמן שהתחרות היא כה גדולה וההבטחות מרחיקות לכת יש כאלו שעושים ויש כאלו שעסוקים בעיקר בלהבטיח. Lg g6 הוא אחד המכשירים המובילים בשוק, מדובר בטלפון החדש של חברת LG המצוינת ועם מבנה קלאסי בגודל ושיפורים משמעותיים ביחס לטלפונים הקודמים אפשר בהחלט לומר שזה עשוי להיות הטלפון הבא שלכם.

צג גדול ורחב, מצלמה מתקדמת וחדה

הטלפון הנייד של כולנו כבר מזמן נועד להרבה יותר מאשר שליחת הודעות או שיחות עם בני המשפחה. הטלפון של היום משמש אותנו לצפייה בסדרות, צילומים חדים, הוצאת מידע מרחבי הרשת, נסיעה קלה ומהירה עם יישומים מתאימים ועוד הרבה פעולות שפעם היו נראות לנו בלתי אפשריות והיום הפכו לדבר שבשגרה. בדיוק לשם כך אנחנו זקוקים למסך גדול ורחב שימקסם את חוויית השימוש ואם בעבר חשבו שדווקא טלפון קטן הוא יתרון גדול הרי שהיום ההפך הוא הנכון. Lg 6g של סלקום מציע לנו צג בגודל של 5.7 אינץ ומאפשר לנו לצפות בכל הסרטים, הסדרות וסרטונים שאנחנו אוהבים. הצג מגיע כמעט עד קצה הדופן של המכשיר והוא מאפשר לנו תמונה חדרה וברורה אפילו שאנחנו מדפדפים בין תמונות.

גם שזה מגיע לאיכות המצלמה אין לנו בכלל על מה להתלונן כי מצלמת 13 מגה פיקסל עם עדשה כפולה יכולה לספק לנו צילומי תקריב, צילומי פנים או אפילו צילומי נוף מדהימים שיש מצלמות רגילות שלא מגיעות לכך. הטיולים של היום כבר לא מצריכים מצלמה בנוסף לטלפון כי בעזרת הטלפון החכם שלכם אתם יכולים להגיע לאותה איכות צילום בפחות מאמץ ועם פחות דברים לסחוב עליכם.

עמיד במים, מחיר שווה לכל כיס

זה אומנם עדיין מרגיש לנו כמו פחד אלוהים להכניס את הטלפון למים ואנו נרתעים מכל טיפונת מים שנוגעת במכשיר שלנו אבל עם הטלפון החדש מבית LG  אתם פשוט יכולים להיכנס עם הטלפון לבריכה או לזרוק אותו לכיור מלא מים והטלפון פשוט ימשיך לעבוד כרגיל. אז נכון שזה קצת ייראה לכם מוזר בהתחלה אבל אחרי שמבינים שהטלפון אכן עמיד במים התחושה היא עילאית.

גם בכל הקשור למחיר אפשר להגיד שהמחיר שווה לכל כיס ובפחות מ-3,500 ₪ אתם יכולים לשדרג את עצמכם עם אחד הסמרטפונים הטובים ביותר שהגיעו לשיראל. ביחס לטלפונים מהשורה הראשונה מדובר במחיר אטרקטיבי ומשתלם ואתם תיהנו ממנו מאוד.